Auta z USA

Auta z USANarozdíl od dovozu aut z Německa či aut z jiné země EU se z USA většinou dováží auta vyšších cenových kategorií. Některé kvůli výhodnější ceně, ceny těchto aut v USA jsou nižší než ceny v ČR natolik, že pokryjí náklady na přepravu do ČR, nebo se tyto auta v Česku vůbec neprodávají. Auta z USA jako Ford Mustang v Česku sežene zřídka a to velmi draze, v USA je situace příznivější.

Chcete-li si nechat dovézt aut z USA je dobré se obrátit na některou z firem jež se tímto zabývají, je třeba aby se jednalo o kvalitní a zaručenou firmu - nejlépe, aby Vám ji doporučil známý, který s ní má zkušenosti - při dovozu aut z USA se nejedná o malé peníze a případné potíže Vám můžou způsobit velké starosti. Při koupi auta z USA je nutné uvědomit si, že budete platit nejen za samotný vůz, ale i clo a přepravu do Česka.
Auta z dovozu

S čím je nunté počítat po dovozu auta z USA do Česka

Po dovození auta z USA do ČR ještě nemůžete na silnici, protože normy v Evropské Unii a ve Spojených státech jsou pro auta odlišné. Častým problémem bývá barva odobočovacích světel. Mezi další problémy můžeme řadit způsob zacházení američanů k autům - evropané se o auta starají lépe což způsobuje, že auta z USA jsou obvykle při srovnatelném stáří a najetém počtu km více opotřebená než auta v Evropě.Zásady ochrany soukromí (privacy policy) - o cookies
Provozovatel těchto stránek si vyhrazuje právo na chybné uvedení v textu či omyl.