Auta z dovozu, z Německa, ze zemí EU a z USA.

Auta z NěmeckaVýhodou ojetých aut z Německa je větší vybavenost vozů, jelikož zde nalezne i malé vozy jako je Volkswagen Polo nebo Škoda Fabia vybavené klimatizací a dalšími luxusnějšími prvky výbavy jež u nás naleznete spíše zřídka. Hlavním důvodem nákupu ojetých aut z Německa je ovšem výhodnější cena, která rozhoduje.

Kromě ceny a lepší výbavy bývají ojetá auta z Německa také preferována díky tomu, že v Německu není tolik častý jev přetáčení tachometrů, tudíž v případě, že ojeté auto má přiloženou servisní knihu, mělo by se jí dát věřit. Nákup ojetého vozu lze realizovat ve vlastní režii - to znamená, že si pro vůz přijetede sami, popř. se známým, který je odborník na ojetá auta. Počítejte s tím, že budete potřebovat znalost Němčiny.

Důvodem nákupu ojetého auta z Německa může být také dostupnost vozu, chceteli exkluzivní vůz, nebo auto které není určeno pro český trh je větší pravděpodobnost, že ho najdete na vělkém německém trhu ojetých aut.

Cestujete-li za jedním vybráným vozem, je dobré před cestou se o auto podrobněji informovat, např. nechat si zaslat více fotek vozu, fotku vin kódu a techničáku auta. Bude-li s Vámi prodejce bezproblémově komunikovat a nebude-li se zdráhat je zde náznak férového jednání, ovšem v případě výmluv a problémů doporučuji si vybrat jiné auto a prodejce ojetých aut.

Dovoz aut


Zásady ochrany soukromí (privacy policy) - o cookies
Provozovatel těchto stránek si vyhrazuje právo na chybné uvedení v textu či omyl.